Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 9612 Piramit Davlumbaz, Duvar Tipi, 60 cm, Retro Siyah

Stok Kodu: 9612
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272863899
Kazancınız
537 ₺
3.228 TL
2.690 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
60 cm genişlik
500 m³/saat hava transferi
Push buton kontrol
3 ayrı emiş güç ayarı
1 Led lamba
Ses seviyesi 62 dBA
Bacalı/Bacasız kullanım
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 25 * 62 * 49
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer siyah piramit davlumbaz, özel formu ve etkileyici tasarımıyla modern mutfak dekorasyonlarında yerini alır. Gold kulp ve buton detayları ile aynı zamanda rüstik bir görünüme sahip olan ürün, farklı mutfak tasarımlarında tercih edilebilir. Estetik tasarımının yanı sıra işlevsel özellikleri ve teknolojik detayıyla mutfaktaki yardımcınız olan Simfer piramit davlumbaz, mutfağınızı havadar ve keyifli bir ortama dönüştürür.

Simfer 9612 60 Cm Retro Siyah Piramit Davlumbaz Özellikleri

Simfer retro davlumbaz, piramit formu ve rüstik tasarımıyla mutfağınızda retro etkisi yaratır. Siyah renkli ürün 60 cm genişliğinde olup birçok ankastre setiyle uyumludur. Yüksek emiş ve hava transferi gücüyle yemek pişirme anında konforlu bir kullanıma sahiptir. İç içe 2 baca şeklinde, yüksekliği ayarlanabilen baca detayına sahiptir. A sınıfı enerji tüketimi ile ekolojiye destek olan Simfer ürünlerinin diğer teknik özellikleri ise şu şekildedir:

  • 500 m3/ saat hava transferi
  • 62 dBA ses seviyesi
  • 3 farklı emiş gücü ayarı
  • LED aydınlatma
  • Push kontrol butonu
  • Yüksekliği ayarlanabilen çift baca
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir filtre
  • Rustik görünüm

Simfer Piramit Davlumbaz Nasıl Kullanılır?

Simfer piramit davlumbazı baca yüksekliğini kullanım alışkanlığınıza göre ayarlayabilirsiniz. Teleskopik baca detayı yükseklik ayarında yardımcınız olur. 3 ayrı emiş gücü ayarından dilediğinizi seçebilir, push buton kontrolleri ile cihazı istediğiniz güçte çalıştırabilirsiniz. Ağır kokulu yemeklerin pişirilmesinde 4 güç ayarından en yüksek olanı tercih edebilir, daha az koku yayan pişirmelerde ise en düşük güç ayarını kullanabilirsiniz. Sessiz motor özelliği sayesinde düşük desibel ile çalışan Sessiz ama güçlü bir hava geçişi sağlar. Piramit modelde bulunan filtreler hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir. Kızartma gibi yağlı yiyecekleri pişirirken sıçrayan yağlar bu filtrelere yapışıp tıkanıklığa neden olabilir. Simfer piramit davlumbazın kolay temizlenebilir özellikte olması bu açıdan kullanışlılık sağlar. Mutfağınızda işlevsel bir ürün ile rüstik bir görünüm elde etmek istiyorsanız Simfer 9612 60 Cm Retro Siyah Piramit Davlumbazı tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Simfer davlumbaz alırken nelere dikkat etmek gerekir?

-Mutfağınıza uygun bir motor gücü, emiş gücü ve desibel seviyesine dikkat etmeniz gerekir.

Simfer davlumbaz ne kadar yüksekte olmalı?

-Kullanışlılık açısından ocak ile arasında 65 cm mesafe olmalıdır.

Simfer davlumbaz motor gücü kaç olmalı?

-Motor gücü hesaplamasında mutfağınızın alanı (m2) ve yüksekliğini çarparak hacmini hesaplayabilir, çıkan değeri 10 ile çarptığınızda mutfağınızın ihtiyacı olan cihazın motor gücünü hesaplayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.