Ürün Değerlendirmeleri (3)

Simfer 8709 Premium Eğik Push Button Cam Davlumbaz, Duvar Tipi, 60 cm, Beyaz

Stok Kodu: MDE0-6-SD8709-SMF
Barkod: 8699272866654
3.900 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
60 cm Genişlik
500 m³/saat hava transfer
Push buton kontrol
3 ayrı emiş güç ayarı
2 Led lamba
Ses Seviyesi 53 dBA
Bacalı/Bacasız kullanım
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 59,6 * 37,2 * 76,2
Ürün Değerlendirmeleri (3)

Simfer beyaz cam davlumbaz eğimli tasarımıyla mutfağınıza şıklık katan bir üründür. Yüksek emiş gücü ve farklı seviyelerde çalıştırılabilen havalandırma özelliği sayesinde kullanışlılık sunan model, mutfakta oluşan ağır yemek kokusu ve hava kirliliğini kısa sürede yok eder. Pişirilen yemeğin türü, sayısı, yaydığı koku miktarına bağlı olarak istediğiniz seviyede çalıştırabileceğiniz Simfer davlumbaz yemek pişirme deneyiminizi konforlu hale getirir. Mutfağınızı kısa sürede ve düşük ses seviyesiyle havalandıran Simfer beyaz cam davlumbaz estetik ve yalın görünümüyle modern ve minimal mutfaklara kolayca uyum sağlar. 60 cm genişliğindeki ürün boyut açısından hemen her mutfağa uyabilen ölçülere sahiptir. Simfer beyaz cam davlumbaz işlevsel özellikleri ve şık tasarımıyla mutfağınızı her zamankinden daha kullanışlı hale getirir.

Simfer 8709 60 Cm Eğik Push Button Beyaz Cam Davlumbaz Özellikleri

Simfer eğik beyaz cam davlumbaz mutfağınızın havasını kusursuz bir şekilde yeniler. Güç kapasitesi, ayarlanabilir özellikleri ve şık tasarımıyla öne çıkan Simfer davlumbazın sahip olduğu teknik özellikler şunlardır:

  • 60 cm genişlik
  • Push buton kontrol
  • 500 m3/saat hava transfer
  • 3 farklı emiş gücü ayarı
  • 2 adet LED aydınlatma elemanı
  • Bacalı ve bacasız kullanıma uygunluk
  • 60 dBA ses seviyesi ile çalışma
  • 140 W motor gücü
  • Beyaz cam tasarım

Simfer Davlumbaz Kullanımı

Simfer 8709 60 Cm Eğik Push Button Beyaz Cam Davlumbaz duvar tipi kullanıma sahiptir. Farklı seviyelerde aktifleştirilebilen güç ayarı push buton kontrol paneli üzerinden mekanik olarak gerçekleştirilir. Hem bacalı hem de bacasız olarak kullanılabilen Simfer davlumbaz, 2 adet LED lambaya sahiptir. Bu lambalar davlumbazı kullanmadığınız anlarda da mutfağınızda ek bir aydınlatma elemanı olarak işlev görür. Düşük ses seviyesi ile mutfakta konforlu bir havalandırma deneyimi sunar. Balık, et gibi yoğun kokulu yiyeceklerde en yüksek emiş gücü ayarını kullanmanız önerilir. Rahatsız edici düzeyde bir koku yaymasa da buhar ve nem oluşumuna neden olduğu için hem her yemeğin pişirilmesinde uygun ayarda Simfer davlumbazı kullanarak mutfağınızın atmosferini daha temiz bir hale getirebilirsiniz. Davlumbaz filtrelerini belli aralıklarla temizleyerek hijyenik ve uzun süreli kullanım olanağına sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Simfer davlumbaz motor gücü kaç olmalı?

Mutfağınızın alanı kaç metrekare ise bu değeri yine metre cinsinden yükseklik ölçüsüyle çarptığınızda elde ettiğiniz sonucu 10 ile çarparak ihtiyacınız olan davlumbaz motor gücünü hesaplayabilirsiniz.

Davlumbaz alırken nelere dikkat etmeli?

Davlumbaz seçiminde hava emiş gücü, ses seviyesi, program sayısı, ürün ölçüleri ve kontrol paneline dikkat ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Kaç çeşit davlumbaz vardır?

Davlumbazlar konum olarak ada tipi, duvar tipi, kaş tipi ve yakın tip olmak üzere dört çeşitten oluşur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.