• En Yeniler
  • Çok Satanlar
  • Popüler
  • Editörün Seçimi
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Mutfak eşyaları arasında olmazsa olmaz parça ocaklardır. Yeni ev diziyor veya eşyalarınızı yeniliyorsanız ocakla birlikte fırın veya davlumbaz, aspiratör almayı düşünebilirsiniz. Mutfağınızda ise ankastre set yerleştirecek fırın boşluğu veya davlumbaz için yeterli alan ayrılmamış olabilir. Bu tarz durumlarda ikili ankastre set modelleri aradığınız çözümü size sunmuş olur. İkili ankastre setler değişen ihtiyaçlara uygun olarak ocak, fırın; ocak, davlumbaz veya fırın, davlumbaz şeklinde kullanıcılara sunulur.

2'li Ankastre Set Modelleri & Özellikleri

 Çok kullanışlı özellikler ile donatılmış Simfer ikili ankastre set modelleri içerisinde dört gözlü ocakla uyum içerisinde tasarlanmış davlumbaz ve fırın takımları bulabilirsiniz. Bu modeller arasında ocağın yer almadığı fırın davlumbaz setleri bulabilmeniz mümkün. Set içeriğinde yer alan cihazların teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız seçim aşamasında çok faydalı olacaktır.

Set içeriğinde yer alan davlumbazlar yüksek hava transferi sağlayan motor gücüyle mutfaktaki kötü kokuyu ve havasızlığı engelleyecek şekilde üretilmişlerdir. Bacalı veya bacasız kullanıma uygun tasarımdadır. Oldukça sessiz motora sahip oldukları için kullanım esnasında gürültüye neden olmazlar.

Ocaklar düğmeden ateşleme özelliğiyle pratik bir kullanım sunar. Herhangi aksi bir durumda gazı otomatik kestiği için kazaların önüne geçebilecek şekilde güvenli ürünlerdir. 

Fırın özellikleri yakından incelenecek olunduğunda ise kapasite ayrımına dikkat etmek gerekir. Fırın kapasitesi ikili ankastre set fiyatlarını belirleyen unsurlar arasındadır. Ayrıca Simfer fırınların grill modu ile fırında nefis ızgaralar hazırlayabilirsiniz.

İkili ankastre setler cihazın modeline bağlı olarak kendi içerisinde değişken özelliklere sahiptir. Cihaz üzerinde yer alan birden fazla göz detayı sayesinde aynı anda çok sayıda yemek rahatlıkla pişirilir. Mutfakta geçirilecek olan zamanın minimuma indirilmesi konusunda büyük kolaylık sağlar. Bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun özel başlık ve ızgara detayı sayesinde hızlı temizlik imkanı sağlar. Sahip olduğu otomatik ateşleme özelliği sayesinde ikili ankastre setler hızlı bir biçimde çalıştırılır. Çakmak ya da kibrit gibi yakıcı malzemeler kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Lezzetli ve iyi pişmiş yemekler elde etmek konusunda oldukça başarılı bir performans sergiler. İkili ankastre setler sayesinde herkes evinde uzman bir aşçı gibi yemek pişirebilir. Hijyenik yapısı ve güvenli kullanım özelliği sayesinde çevreye ve de doğaya herhangi bir biçimde zarar vermeden rahatlıkla kullanılır. Set içinde yer alan özel davlumbaz ürünü sayesinde yemek pişirme işlemi esnasında odaya herhangi bir şekilde koku yayılması durumu ortadan kalkar. Cihaz üzerinde yer alan oldukça anlaşılır tuş takımı sayesinde ocak kolay bir biçimde çalıştırılır. Yemek pişirme işlemi esnasında herhangi bir desteğe gereksinim kalmadan rahatlıkla kullanılır. İkili ankastre setler havalandırma işlemi yaparken yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasına engel olur. Doğalgaz ya da elektrik enerjisinden faydalanarak çalışan ürün seçeneklerine sahiptir. Bu cihazların temizliği esnasında kimyasal içeriğe sahip malzemelerden uzak kalmak gerekir. İkili ankastre setler kurulurken herhangi bir baca ya da havalandırma sistemine gereksinim duyulur. Bu nedenle kurulum esnasında bu detayları göz önünde bulundurmak gerekir. Yerleştirildiği yere sabitleniyor olması nedeni ile herhangi bir düşme ya da devrilme durumu ile karşı karşıya kalınmadan güvenle kullanılır.

2'li Ankastre Set Hangi Malzemelerden Üretilmektedir?

İkili ankastre set alırken en çok temperli cam olarak bilinen kırılmaya ve sıcaklığa dayanıklı cam malzeme tercih edilir. Farklı tercihlere uygun olarak inoks adıyla bilinen çelik malzeme kullanılır. Her iki malzeme türü de temizliği kolay, duruşuyla göze hitap eden ürün tipinde olduğu için satın alma aşamasında mutfağınıza uygunluğuna veya zevkinize hitap edecek olan modele karar verebilirsiniz. 2'li ankastre set malzemesi hangi cinsten olursa olsun kalitesini koruyarak size uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlamaya devam edecektir. Camın parlak duruşunu seviyor veya diğer eşyalarınıza uyum sağlaması için silver görünümlü setleri tercih ediyor olabilirsiniz. Seçiminize uygun 2’li ankastre seti Simfer’de bulabilirsiniz.

2'li Ankastre Set Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İkili ankastre set seçimi ilk olarak cihazı mutfağınıza konumlandıracağınız alanın uygunluğu ile başlamalıdır. Mutfağınızda ankastre fırın yeri yoksa ocak ve davlumbazdan oluşan setlere yönelebilirsiniz. Böyle bir durumda fırın ihtiyacınızı ayrıca mini veya midi fırın alarak giderebilirsiniz. Aynı şekilde bazı mutfaklarda davlumbaz alanı ankastre bir şekilde yerleştirilmeye uygun olmayabilir. Bu durumda mutfağa uygun bir karar verip fırın ve ocaktan oluşan ikili ankastre set almak sizin için en doğru seçim olacaktır. Halihazırda ocağınız var ise seti fırın + davlumbaz şeklinde ikili olarak satılan setlerle tamamlayabilirsiniz. Ocak olmayan ankastre setlerde ocağın malzeme tipiyle aynı ikili ankastre set malzemesi seçmeniz bütüncül görüntüyü tamamlamanızı sağlayacaktır. Set içeriğinde bulunan cihaz tipine göre seçim sırasında dikkat etmeniz gereken detaylar değişecektir. Set içeriğinde fırın varsa fırının hacmini öğrenmeniz yararınıza olur. 60 litre veya 80 litre kapasiteli fırınlardan hangisinin kullanımınız için daha uygun olacağına karar verebilirsiniz. Bir başka set tipi olan ocak ve davlumbaz içeren setler için ise davlumbazın çekim gücü çok önemlidir. Teknik özellikler kısmında yer alan davlumbaz çekim gücü kapasitesini mutlaka sorgulamalısınız. Ne pişerse pişsin mis gibi tertemiz kokan mutfaklar için çekim gücü yüksek bir davlumbaz işinizi görecektir. İkili set tipine karar verdikten sonra sırada ikili ankastre set renkleri ve malzeme seçimi var. Cam setlerde beyaz ve siyah gibi her tarzdan mutfağa çok yakışacak modellerle karşılaşabilirsiniz. Mutfak tezgahınızın rengi, duvar rengi, mutfak dolaplarının tipi veya diğer mutfak aletlerinin ve beyaz eşyaların rengine bakarak 2’li ankastre set renkleri arasında seçim yapabilirsiniz.

2'li Ankastre Set Avantajları Nelerdir?

İkili ankastre set kullanan herkes setin mutfaktaki bütüncül duruşundan çok memnun olduğunu dile getirmektedir. Ocak ve fırının birebir aynı modelde olması şıklık ve estetiği beraberinde sunar. İkili ankastre set avantajları arasında yer alan dikkat çekici bir diğer konu da alandan tasarruf sağlama özelliğidir. Mutfak tezgahı içine veya mutfak dolabına yerleştirilmiş ocak, fırın gibi parçalar birebir bulundukları alana gömülerek yerleştirildikleri için fazladan bir alan kaplamazlar. Aynı zamanda bu şekilde yerleştirilmelerinin bir sonucu olarak temizlenmesi çok pratiktir. Yerinden oynatmaya itip, çekmeye gerek olmadan basitçe temizlemeniz yeterli olacaktır.

İkili ankastre setler kullanıcısına pek çok konuda avantaj sağlar. Bu cihazlar için özel olarak tasarlanmış alanlar ya da bölmeler bulunduğundan dolayı ekstra yer açma derdi ortadan kalkar. Mutfakta yer alan dolap ya da diğer eşyalar ile bütünlük oluşturarak evinizin dekorasyonuna katkı sağlar. Farklı kapasitelere ve de farklı özelliklere sahip olan modellere sahiptir. Bu sayede her türlü ihtiyacınıza hızlı bir şekilde yanıt verir. İkili ankastre setler yerli üretime sahip olduğundan dolayı herhangi bir arıza anında gerekli parçalara hızlı bir biçimde ulaşılır. Alanında uzman kişiler tarafından teslim ve kurulum işlemi tamamlandığından dolayı herhangi bir teknik arıza ile karşı karşıya kalınmadan kullanılır. İkili ankastre setler üzerinde yer alan özel düğme detayları sayesinde kolayca ayarlanabilir. Düğme etrafında yer alan ısı dereceleri sayesinde istediğiniz oranda ocağın ısı seviyesi ayarlanır. Izgara bölmesinde yer alan döküm detayı sayesinde herhangi bir paslanma sorunu ile karşı karşıya kalınmadan kullanılır. Nemli bir bez yardımı ile ocak üzerinde yer alan cam yüzey ve davlumbaz hızlı bir biçimde temizlenir. Dayanıklı malzemeden üretilmiş olması nedeni ile herhangi bir darbe ya da devrilme anında ankastre zarar görmez. Güvenli tasarımı sayesinde gönül rahatlığı ile kullanılır. Her üründe olduğu gibi bu üründe de kendine has özel bir kullanma talimatı yer alır. Bu talimat içerisinde ocak ve davlumbaz hakkında detaylı bilgiler yer alır. Bu sayede yaşanabilecek problemlere kısa sürede çözüm bulunur.

2'li Ankastre Set Kurulumu Nasıl Yapılır?

İkili ankastre set kurulumu Simfer yetkili servis ağı tarafından ülkenin her yerinde ücretsiz olarak sağlanır. Yetkili servisin adresinize ulaşması için ürünleri teslim aldıktan sonra çağrı merkezini arayarak kurulum talebinde bulunmanız gerekir. Ankastre set kurulumu diğer elektronik eşyalardan farklı olarak kurulacak alanın önceden hazır halde bulundurulmasını gerektirir. Bu nedenle aldığınız sette bulunan ürünlere göre cihazların yerleştirileceği alan kesilmiş ve belirlenmiş olmalıdır. Ocak için mutfak tezgahı doğru bir şekilde kesilmelidir. Bacalı ankastre set aldıysanız baca yerinin belirlenmiş olması önemli bir konudur. Aynı şekilde ankastre fırının gömüleceği alan da birebir fırın ölçülerine uygun kesilerek önceden hazır edilmelidir. Gaz ve elektriği güç kaynağı olarak kullanan ocak ve fırın gibi cihazlarda kurulum titizlik gerektirir. Bu aşamada Simfer yetkili servisine güvenmeli ve kurulumu başka kişi veya kurumlara yaptırmamalısınız. Yetkililerin yaptığı güvenli kurulum sonrası ikili ankastre set kullanımına başlayabilirsiniz.

2'li Ankastre Set Bakımı Nasıl Yapılır?

İkili ankastre set bakımı çoğunlukla temizlik ve filtre değişimi gerekliliklerini yerine getirmekten oluşur. İkili set içeriğinde bacasız davlumbaz yer alıyorsa filtre değişimini yetkili servisin önerdiği sıklıkta yapmanız cihazı en yüksek verimle kullanmanıza fayda sağlar. İkili ankastre set temizliğinde malzemenin cinsine uygun ağartmayan, çizmeyen temizlik malzemeleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Ürün olarak inox ankastre set kullanıyorsanız paslanmaz çelik temizliğine uygun kimyasallar kullanmak yıllar geçse de cihazınızın yeni gibi görünmesini sağlayacaktır. Belirli sıklıklarla ocak gözlerini yerinden çıkararak temizleyip kuruladıktan sonra tekrar yerine takmalısınız. Herhangi bir taşma sonrası ocak gözlerinin içini iyice silip kurulamanız gerekir. Aksi halde ıslak bıraktığınız ocak gözleri zamanla işlevini kaybedebilir. Davlumbazın düşük verimde çalıştığını düşünüyorsanız veya davlumbaz ortamdaki kötü kokuları çekmiyorsa bacadan şüphelenebilirsiniz. Davlumbaz bacasında oluşmuş olan bir hasar bu tip bir durumla karşılaşmanıza neden olabilir. Yetkili servisi arayarak yardım almanız en doğrusu olacaktır.

2'li Ankastre Set Nasıl Temizlenmeli?

Yemek pişirme; yağlanma, tencere ve tavalardan yemek dökülmesi hatta bazen taşmaya müsait aşamalardan oluşur. Bu nedenle her yemek hazırlığı sonrası fırının ve ocağın hafifçe temizlenmesi daha sonra birikecek yağın önlenmesine katkıda bulunur. Davlumbaz, ocak ve fırını bulaşık deterjanı ve çizici olmayan bulaşık süngeri ile temizledikten sonra nemli bir bezle köpüğünü almalısınız. Pırıl pırıl bir görüntü için sonrasında temiz bir bezle kurulamanız önerilir.

2'li Ankastre Set Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

2’li ankastre set kullanımının en dikkat gerektiren hususu düzenli temizlenmesidir. Bu şekilde kullandığınız ürün uzun yıllar mutfaktaki her türlü yeme-içme hazırlığında yanınızda olacaktır. Gıda hazırlığı esnasında sağlığa zararlı bir durum oluşmaması adına özellikle fırın temizliğini doğal içerikli malzemelerle yapmanız herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçer. Temizlik malzemesinin herhangi bir kalıntı bırakmaması için fırın içinin nemli bezle iyice arındırılması çok önemlidir. Ardından fırınınız bir sonraki pişirme işlemine hazır hale gelecektir.

Şık ve Kullanışlı İkili Ankastre Set Modelleri

Simfer beyaz cam 90 cm ikili ankastre setler sahip olduğu kolay ve hızlı kurulum özelliği sayesinde kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. 4 gözlü gaz 1 gözlü woklu ocak tasarımı ile kullanıcılarına zamandan büyük oranda tasarruf sağlar. Wok bölmesinde yer alan hızlı yanma özelliği sayesinde yiyecekleri dilediğiniz şekilde pişirebilirsiniz. Kare döküm şeklinde tasarlanmış olan döküm ızgara detayı ile ergonomik bir duruşa sahiptir. İkili ankastre set üzerinde yer alan otomatik gaz kesme özelliği sayesinde bu beyaz eşya evde güvenli bir şekilde kullanılır. 90 cm'lik genişliği sayesinde her yere rahatlıkla sığdırılabilir. Bu ikili ankastre setler cam kaplama yüzeyi sayesinde kolay temizlik imkanı sunar. İkili ankastre set içinde yer alan davlumbaz ise uzaktan kumanda özelliğine sahiptir. Bu sayede davlumbaz pratik bir biçimde uzaktan da komuta edilebilir. 90 cm'lik genişliği ve 650 metreküplük hava transfer kapasitesi ile oldukça fonksiyoneldir. Dijital touch kontrol ünitesi ile yeni nesil bir tasarıma sahiptir. Davlumbaz içinde yer alan 2'li led lamba detayı sayesinde yiyecekler daha rahat şekilde gözlemlenerek pişirilir. 3 ayrı kademede tasarlanmış olan emiş gücü bulunur. Bu sayede cihazın kullanımı tamamen kullanıcının kişisel tercihine bağlı olur. Çalışma esnasında 68 desibel yüksekliğinde bir ses yayar. Bu sayede az gürültülü bir biçimde çalışır. İkili ankastre setler sahip olduğu beyaz renk sayesinde mutfakta yer alan diğer beyaz eşyalara rahatlıkla uyum sağlar. Mutfağınızda daha aydınlık ve ferah bir duruş elde edilmesine yardımcı olur. Kullanışlı rengi sayesinde sahibine avantaj sağlar. Enerjiden sağladığı tasarruf sayesinde aile bütçesine katkıda bulunur.

2'li Ankastre Set Fiyatları

İkili ankastre set fiyatlarını set içeriğini oluşturan cihazların çeşidi ve modeli belirler. Fırın ve ocak, davlumbaz ve ocak veya davlumbaz ve fırın gibi farklı setler farklı fiyatlarla satışa sunulur. Fiyatı etkileyen başka bir husus ise model değişikliklerinde yer alan davlumbaz çekim gücü, fırın kapasitesi gibi farklılıklardır. İncelediğiniz modelin teknik özelliklerine göz atarak vereceğiniz bir karar fiyatını karşılaştırma konusunda size çok yardımcı olur. Simfer 2’li ankastre set çeşitleri arasından mutfağınıza en çok uyan modele karar vermeniz çok kolay. Ürünü sepete ekledikten sonra satın alma işlemini hemen tamamlayabilirsiniz.

Gömülü bir biçimde tasarlanmış olan ikili ankastre setler mutfakta az yer kaplayarak oldukça şık bir duruş sergiler. Duvar ya da mutfak dolabına gömülerek de kullanıldığından dolayı kullanıcılara büyük avantaj sağlar. Mutfakta yer alan diğer ekipmanlar ile kolayca uyum sağlayarak mutfağınıza ayrı bir hava katar. İkili ankastre setler son dönemlerin en popüler ürünleri arasında yer alır. Birbirinden farklı özellikler ile donatılmış farklı modellere sahiptir. Set içerisinde yer alan her iki parçanın kendine has ayrı bir önemi ve işlevi bulunur. Bu nedenle bu cihazları kullanırken son derece dikkatli olmak gerekir. İkili ankastre setler sahip oldukları estetik duruş sayesinde özel bir tasarıma sahiptir. Yeni nesil teknoloji ile donatılmış olan bu ürünler her ihtiyaca uygun şekilde kolaylıkla kullanılır. Kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu elektronik cihazlar kullanıcısına uzun yıllar boyunca hizmet sunar. Doğru kullanım ve bakım sayesinde cihaza ait kullanım süresi daha da uzar. İkili ankastre setler kolay temizlenir tasarımları ile kullanıcısına pek çok konuda kolaylık sağlar.

İkili ankastre set fiyatları kendi içerisinde değişken aralıktadır. Set içinde yer alan parçaların özellikleri değiştikçe set ürünlerinin fiyatlarında da farklılık görülebilir. Bu nedenle İkili ankastre setler alırken detaylı bir ön inceleme yapmak gerekir. Böylece ihtiyaca en uygun olan ürün satın alınmış olur. Ankastre setler cihaz üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine ve çeşidine bağlı olarak da kendi içerisinde farklılık gösterir. Simfer tarafından tasarlanmış olan ve oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan İkili ankastre setler her bütçeye hitap eder. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek ankastre setler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir dilediğiniz ürünü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.