Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer T3032 4 Gözü Gazlı Set Üstü Cam Ocak, LPG Dönüşümlü, 60 cm, Siyah

Stok Kodu: T3032 N
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272851889
Kazancınız
855 ₺
5.130 TL
4.275 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
60 cm genişlik
Düğmeden otomatik çakmak
Otomotik gaz emniyeti
Estetik ve sağlam yuvarlak döküm ızgara
Ürün net ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 57,5 * 11 * 59,5
LPG dönüşümü mevcuttur. (Ücretsiz)
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Bir mutfağın en önemli pişirme aletlerinden biri ocaktır. Gazlı ocaklar, gerek pişirme kalitesi gerek kullanım kolaylığı açısından tercih edilen ürünler arasındadır. Simfer gazlı set üstü cam ocak, tezgahta yer kaplamayarak size yemek yaparken geniş bir alan bırakır. Yüksek performansı ile yiyeceklerinizin hızlıca pişmesini sağlar. Simfer T3032 Siyah 4 Gözü Gazlı Set Üstü cam ocak, siyah tasarımıyla şık ve kullanışlı yapısıyla mutfağınıza renk katar.

Simfer T3032 Siyah 4 Gözü Gazlı Set Üstü Cam Ocak Özellikleri:

  • Simfer gazlı set üstü cam ocak, 60 cm genişliğinde dört gözlü bir ocaktır. Gözlerden birisi wok ocaktır. Wok ocağın özelliği hızlı pişirmesidir. Bu göz, kısa süreli ve yüksek sıcaklıkta pişirmek istediğiniz yemekler için idealdir. 
  • Simfer gazlı set üstü cam ocak ölçüleri: yükseklik: 11 cm ,genişlik: 59,5 cm, derinlik: 57,5 cmdir.
  • Yüksek verimli tecna bek takımı ve yuvarlak döküm ızgaralara sahiptir. 
  • Otomatik gaz kesme emniyeti vardır. Ocağa sıvı taşması sonucu gaz kesme emniyeti devreye girer ve hemen gazı keser. Bu güvenliğiniz için son derece önemlidir.
  • Ocağın önden kullanımı ve düğmeden otomatik ateşleme sistemi pratik kullanım kolaylığı sağlar.
  • Siyah cam yüzeyi, sizi zahmete sokmadan kolaylıkla temizlenir.


Simfer Gazlı Set Üstü Cam Ocak Nasıl Kullanılır?


Simfer gazlı set üstü cam ocağı kullanmaya başlamadan önce ocağın elektrik bağlantısının yapıldığından emin olunmalıdır.

Ocağın düzgün bir pozisyonda olması gerekir. Bek kapakları doğru yerleştirilmelidir. Izgaranın tam oturmuş olması önemlidir. Tam oturmadığında üzerine konulan ürünlerin dökülmesine neden olur.

Ocak muslukları kapalı konumdadır. Ocağı yakmak için düğmeyi ileri doğru bastırınız. Düğme basılı durumda iken çakmak devreye girer ve ateşleme yapar. Düğmeyi sola doğru çevirerek istediğiniz alev boyutunda yanmayı sağlayabilirsiniz.

Simfer birbirinden farklı ocak çeşitleri ile müşterileri memnun eder. En yeni ve en kullanışlı modeller arasından Simfer T3032 Siyah 4 Gözü Gazlı Set Üstü cam ocağı inceleyebilir kullanıcıların yorumlarından faydalanabilirsiniz. Oldukça verimli bu ocağı tercih ederek mutfakta keyifle yemekler yapmaya başlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Set üstü ocak neden çıt çıt eder?

Düğmelerin bulunduğu bölüm sıvı teması nedeniyle kısa devre yapabilir. Herhangi bir tehlikesi yoktur. Sadece ses yapar. Bu durumda fişten çekip bekledikten sonra ocağı kullanabilirsiniz.

Set üstü ocak gömme olur mu?

 Simfer Gazlı Set Üstü cam ocak gibi ürünlerin ankastreye dönüşümü yoktur.
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.