Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer Siyah İkili Ankastre Set (3500 Ocak + 8703 Davlumbaz)

Stok Kodu: 1003500961300
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 1003500961300
Kazancınız
1314 ₺
7.893 TL
6.578 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.


3500 Ankastre Ocak Özellikler

60 cm genişlik
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz emniyeti
Emaye ızgara
8 mm dayanıklı temperli cam
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 59 * 52 * 10,8

8703 Ankastre Davlumbaz Özellikleri

60 cm genişlik
500 m³/saat hava transferi
Dijital touch kontrol
3 ayrı emiş güç ayarı
2 Led lamba
Ses seviyesi 58 dBA
Bacalı/Bacasız kullanım
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 59,6 * 37,2 * 76,2
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer ankastre set modeliyle mutfaklarda oldukça rahat bir deneyim yaşamak mümkündür. Her mutfak tipine uygun modeli ile birlikte kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ürün içeriğinde davlumbaz ve dörtlü ocak bulunur. Kontrol paneli ile her iki ürünü de kullanmak son derece rahattır. Birbirinden farklı yemekler yaparken tam kıvamında lezzetleri oluşturabilmenize imkan tanıyacak ocak seti yandan kontrol sistemi ile bütün kullanıcılarına hitap eder. Simfer ankastre set kullanımında her zaman rahatlığı ön plana çıkaracak geniş yüzey bütün mutfak tezgahlarıyla uyum sağlar. Tezgaha gömme şeklinde tasarlanmış ocak modeli ile birlikte mutfağınızda kullanışlı ve estetik bir detaya sahip olursunuz.

Simfer Siyah İkili Ankastre Set (9613 Davlumbaz + 3500 Ankastre Ocak) Özellikleri

Simfer ankastre set yenilikçi özellikleri ile birlikte dikkat çeker. Cam malzemesi ile birlikte son derece sağlamdır. Ayrıca yüksek ısıya karşı dayanım gösterir. Cam malzemesi temperli bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede istediğiniz tava ya da tencereleri yüksek ısıda yemek pişirirken kullanmanız mümkündür. Otomatik gaz kesme emniyeti ile birlikte güven katar. Ürün uygun boyutlarıyla birlikte standartları düşünerek tasarlanmıştır. Yaklaşık 60 santim genişliği ile birlikte kullanımı rahattır. Simfer Siyah İkili Ankastre Set (9613 Davlumbaz + 3500 Ankastre Ocak) özellikleri şu şekilde listelenebilir:

 • Ocak Göz Sayısı: 4
 • Ocak Ateşleme Tipi: Düğmeden Otomatik
 • Izgara Malzemesi: Emaye
 • Gaz Kesme Emniyeti: Var
 • Davlumbaz Genişlik: 60 cm
 • Ocak Genişlik: 60 cm
 • Davlumbaz Hava Transfer: 500 m3/saat
 • Davlumbaz Kontrol: Dijital Touch
 • Davlumbaz Emiş Gücü: 3 
 • Davlumbaz Aydınlatma: Led
 • Davlumbaz Ses Seviyesi: 60 dBA
 • Davlumbaz Kullanım: Bacalı-Bacasız

Simfer Ankastre Set Kullanımı

Simfer ankastre set kullanımıyla birlikte en pratik deneyimi oluşturur. Kullanım sırasında hem ocak hem de davlumbaz ayarlaması bütün kullanıcı tipleri tarafından kolayca gerçekleştirilir. Yemek yaparken özellikle kızartma gibi koku yayacak çeşitli yiyecekleri davlumbazın en güçlü seviyesini açabilirsiniz. Bu sayede asla evin diğer odalarına yemek kokusu da olmaz. Ayrıca temizliği son derece kolay ve pratiktir. Nemli bir bez yardımı ve dilediğiniz deterjanı kullanarak hem davlumbazı hem de ocağı temizleyebilirsiniz. Asla üzerinde leke ya da iz bırakmayan ve toz görünümünü göstermeyen şık cam malzemesi ile birlikte mutfaklarda büyük bir kolaylık sağlanır. Simfer ankastre set ürünlerinin kullanımında geniş yüzey alanlarıyla birlikte yemek yaparken dilediğiniz şekilde hareketli kalabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Simfer ankastre set ürün İçeriği nedir?

Simfer ikili set içerisinde ankastre ocak ve davlumbaz bulunur.

Simfer ankastre set ücretsiz kurulum var mı?

Yetkili servis tarafından ücretsiz kurulum imkanı bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.