Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 9503 5 Gözlü Retro Profesyonel Fırın, 8 Fonkisyon Multi Turbo Fırın, 95 Litre, 4 Gözü Gazlı + 1 Gözü Wok, LPG Dönüşümlü, 90 cm, Bej

Stok Kodu: 9503YEWO
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272860072
Kazancınız
13664 ₺
81.987 TL
68.323 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.


95 Litre
90 cm profesyonel kuzine fırın
Retro görünüm
5 gözü gazlı ocak (1 adet 3,6 kw güçlü wok bek)
Düğmeden otomatik ateşleme
İtalyan Sabaf bek takımı
Grill fonksiyonu
Analog saat
Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir full iç cam sistemi
3 camlı soğuk kapak sistemi
Dondurulmuş gıda çözme özelliği
Arka koruma paneli
Döküm ızgara ve mat emaye bek kapağı
Eşit pişirmeyi sağlayan turbofan özelliği
Piliç çevirme fonksiyonu
2 derin tepsi + 1 tel ızgara + 1 tepsi içi ızgara
Ürün Net Ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 90,6 * 65 * 95,5
LPG dönüşümü mevcuttur. (Ücretsiz)
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 9503 5g Retro Bej Profesyonel Kuzine Fırın tasarımı ile mutfağınızın dekorasyonunu değiştirir. Görünümü sayesinde göz zevkinize hitap ederken pişirdiği yemekler ile de damak damak zevkinizi şekillendirir. 88x96x60 cm ölçülere sahip olan Simfer profesyonel kuzine fırın, cam kapağa ve mat emaye yüzeye sahiptir.

Simfer 9503 Kuzine Fırının Özellikleri Ve Avantajları

Simfer profesyonel kuzine fırın, rustik görünümü ile mutfaklarınıza retro bir hava katar. Bakır rengi detaylar, dinamik bir dekorasyon stili yaratır. Fırının üzerinde bulunan ocak, tencere yemekleri yapmanızı sağlar. Simfer profesyonel kuzine fırın eşit pişirme sağlayan turbofan özelliği ile hızlı ve lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Simfer profesyonel kuzine fırın piliç çevirme fonksiyonu, tavuğun her yeri aynı oranda pişirir. Dondurulmuş gıda çözme özelliği, beklenmedik misafirlere karşı buzluğunuzdaki yiyecekleri hazırlamanıza yardımcı olur. Bu retro fırının özellikleri;

  • Ölçüler: 60 cm derinlik, 90 cm genişlik ve 85 cm yükseklik
  • Pişirme Fonksiyon Sayısı: 6
  • Ocaktaki Göz Sayısı: 5
  • Enerji Sınıfı: A + 
  • Enerji Tüketimi: 0.87 kWh
  • Oak Tipi: Doğalgaz
  • Kapasite: 110 Litre

Simfer Retro Profesyonel Kuzine Nasıl Kullanılır?

Simfer 9503 5g Retro Bej Profesyonel Kuzine Fırın, estetik görünümü ve işlevsel özellikleri ile tercih edilir. Bu profesyonel kuzine, 6 cm derinliğe sahip tepsisi ile kalabalık gruplara yemek pişirmenizi sağlar. Grill fonksiyonu, yüksek ve düşük güçlü olup yüksek performans sunar. Bu kuzine fırının üzerinde bulunan wok ocak, yiyeceklerin besin değerini koruyarak hızlı bir pişirme gerçekleştirir. 6 farklı pişirme fonksiyonundan uygun olanı tercih ederek sevdiklerinize lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Kolay temizlenebilen iç camı, yağ ve lekelerden rahat bir şekilde arınarak kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale getirilir. Siz de hemen Simfer 9503 profesyonel kuzine fırını satın alabilir ve mutfağınıza retro bir hava katabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Fırının İlk Çalışma Anında Ne Yapılır?

Kurulum aşamasında boş çalıştırarak koku oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Profesyonel Fırın Yemeklerin Her Yerini Eşit Pişirmiyorsa Ne Yapılabilir?

Simfer profesyonel kuzine fırın, dolaşımının düzgün olması ve tepsi ile ızgaraların düzgün bir şekilde konumlandırılması gerekir.

Kuzine Fırının Temizliği Nasıl Gerçekleştirilir?

Simfer profesyonel kuzine fırını her kullanımdan sonra sabun ve nemli bez ile temizlemeniz gerekir. Bu durum, kötü koku ve iz oluşumunu engeller.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.