Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 8650 Parola Eğik Uzaktan Kumandalı, Cam Davlumbaz, Duvar Tipi, 60 cm, Beyaz

Stok Kodu: 8650
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272854224
Kazancınız
498 ₺
2.994 TL
2.495 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
60 cm genişlik
Paslanmaz çelik gövde
Ön panel White cam
Uzaktan Kumandalı
5 kademeli dokunmatik kontrol panel
800 m3/h hava transferi
Dijital timer
Yıkanabilir alüminyum yağ filtreleri
Çift baca
2 LED lamba
Ürün Değerlendirmeleri (0)


Davlumbaz, sıklıkla mutfaklarda kullanılan ve filtreleme özelliği sayesinde kötü kokuları uzaklaştıran kullanışlı bir beyaz eşyadır. Modern görüntüsü, havayı temizleyen özelliği ve ergonomik tasarımı ile Simfer 8650 60 cm Parola Beyaz Eğik Cam Davlumbaz, bulunduğu alanı iklimlendirerek koku ve hijyen konusundaki sorunları çözer. Aydınlatma özelliği sayesinde mutfağınıza şık bir görüntü katmasının yanı sıra, görüş açınızı arttırır.


Simfer Davlumbaz Özellikleri ve Avantajları

  • Saatte 800 metreküp emiş özelliğine sahip Simfer 8650 60 cm Parola Beyaz Eğik Cam Davlumbaz, mutfağınızdaki havayı temizleyerek ferah bir atmosfer sunar.
  • Dokunmatik olarak kontrol edebileceğiniz ürün, 5 kademeli kontrol paneline sahiptir. Bu sayede gereken ayarlamaları kolaylıkla yapabilmenize olanak verir.
  • 2 LED lamba sayesinde, bulunduğu alanı aydınlatarak görüşünüzü kolaylaştırır. 
  • 60 cm genişliği ile mutfağınıza uyum sağlayan Simfer Davlumbaz, çift baca sistemine sahiptir. 
  • Paslanmaz çelik gövdesi hijyenik bir kullanım sunar ve kolay temizlenir.
  • Dijital zamanlayıcı sayesinde Simfer Cam Davlumbaz, havayı temizledikten sonra kendi kendine kapanır ve enerji tasarrufu sağlar.
  • Alüminyum yağ filtreleri çıkarılarak yıkanabilir ve uzun ömürlü bir kullanım sunar.
  • Kullanışlı özelliklerinin yanı sıra şık tasarımıyla dikkat çeken Simfer Davlumbaz, beyaz cam paneli ile mutfağınıza modern bir hava katar.

Davlumbaz Nasıl Çalışır?

Yüksek emiş gücü sayesinde, yemeklerin bıraktığı buharı ve ortamdaki kötü kokuyu çeker. Davlumbaza bağlı bacalar, kirli havayı dışarıya verir. Yağ partikülleri, filtreler sayesinde süzülür ve ortamdaki havayı kısa bir sürede temizler. Bu sayede mutfaktaki yoğun koku, nem ve buhar sorunu çözülür. Simfer davlumbazı belirli aralıklarla temizlemeniz gerekir. Temizlik sırasında filtreleri de çıkarıp bulaşık maklinesinde ya da elde yıkamalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Simfer davlumbaz nereye yerleştirilmeli?

Davlumbaz, genellikle yoğun kokunun oluştuğu ve sıcak bir ortam olan ocak üzerine yerleştirilir. Davlumbaz için yeterli alan ayarlandıktan sonra baca çıkışı sağlanır. Bu sayede, yemeklerin oluşturduğu buhar ve koku hızlıca filtrelenir.

Simfer davlumbaz kullanırken nelere dikkat edilmeli?

Davlumbazınız çalışırken açık pencere bırakmamaya özen göstermelisiniz. Açık pencereler, ortamdaki basıncı düşüreceği için davlumbazın performansını azaltabilir. Ayrıca, davlumbazınızı sürekli olarak açık bırakmanız tavsiye edilmez. Bunun yerine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda açmanız daha verimli olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.