Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 8 Fonksiyon 80 Litre Multi Turbo Siyah İkili Ankastre Set (7381 Ankastre Fırın + 3653 Ankastre Ocak)

Stok Kodu: 1003653738100
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 1003653738100
Kazancınız
2646 ₺
15.883 TL
13.236 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.


7381 Ankastre Fırın Özellikleri

80 Litre
8 Fonksiyon Multi Turbo Fırın
Grill fonksiyonu
Programlanabilir dokunmatik dijital saat
Gizli pop-up düğme
Teleskobik tepsi rayı
Gri emayeli iç hazne
3 camlı soğuk kapak sistemi
1 standart tepsi + 1 derin tepsi + 1 yuvarlak tepsi + 1 krom kaplı iç ızgara
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 59,5 * 59,5 * 56,6

3653 Ankastre Ocak Özellikleri

65 cm genişlik
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz kesme emniyeti
Emaye ızgara
8 mm dayanıklı temperli cam
Tezgahta 60 cm'lik ocak ölçüsüne monte edilebilir
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 64,8 * 52 * 10,8
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 8 Fonksiyon Multi Turbo Siyah İkili Ankastre Set (3653 Ankastre Ocak + 7381 Ankastre Fırın) ankastre ocak ve fırından oluşan ikili takım şeklindeki ankastre setlerdendir. Son teknolojiyle üretilmiş Simfer ikili Ankastre Set siyah rengiyle mutfaklara asil ve elegant bir hava katar. A sınıfı enerji tüketimi sayesinde elektrik faturalarından tasarruf sağlar. Simfer ikili Ankastre Set mikrofiber nemli bezle silindiği, ağır kimyasal temizleyiciler ve sert tel kullanılmadığı sürece ömür boyu sorunsuz kullanılabilir.

Simfer Cam Ankastre Ocak Özellikleri

Simfer ikili Ankastre Set içindeki beyaz eşyalardan ilki olan doğal gaz ile kullanılabilen Simfer cam ankastre ocak dört göze sahiptir. Düğmeden otomatik olarak ateşleme yapar. Dayanıklı emaye ızgaralara sahiptir. Otomatik gaz kesme emniyeti sayesinde güvenli kullanım sağlar. Dayanıklı sert cam yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı verir. Simfer cam ankastre ocak düğmeleri inox (paslanmaz) malzemeden yapılmıştır. Tezgah üzerindeki 60 cm'lik alana monte edilebilir. 

Simfer Cam Ankastre Fırın Özellikleri

Simfer 8 Fonksiyon Multi Turbo Siyah İkili Ankastre Set (3653 Ankastre Ocak + 7381 Ankastre Fırın) içinde bulunan ikinci beyaz eşya olan ankastre fırın üç katlı cama sahiptir. Bu nedenle ısıyı dışarı sızdırmaz. Bu da fırın dış camının aşırı ısınmasını engeller. Fırın dış camı ellerinizi yakmaz. Fırın 8 farklı pişirme programıyla her yiyeceğe uygun pişirme derecesine sahiptir. Turbo fan sayesinde yemeklerin eşit pişmesini sağlar. Gri emaye bir iç hazneye sahiptir. Simfer ikili ankastre set fırın içi teleskobik raylı raflar tepsilerin kolayca çıkarılmasını sağlar. Dokunmatik dijital saat ve gizlenebilir pop-up düğmeleri ile şık bir görüntü sunar. XXL boyutundadır. 1 adet standart tepsi, 1 adet yuvarlak tepsi, 1 adet derin tepsi ve 1 adet ızgarası bulunur. Izgara krom kaplıdır. Tepsilerin kenarları yuvarlatılmıştır. Bu şekilde elleri kesmeyen bir yapıya sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

 
Simfer ikili ankastre set içindeki fırının iç hacmi ne kadardır?

 80 L iç hacme sahiptir.

Simfer ankastre set ocak genişliği kaç cm'dir?

Ankastre ocak genişliği 65 cm'dir.

 Simfer ankastre set kurulumu nasıl yapılır?

Yetkili bayii tarafından yapılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.