Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 8 Fonksiyon 80 Litre XXL Siyah Multi Turbo Dijital Ankastre Set ( 7381 Fırın + 3500 Ocak + 8611 Davlumbaz)

Stok Kodu: 1738135008611
Barkod: 1738135008611
17.990 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.


7381 Ankastre Fırın Özelliklerii

80 Litre
8 Fonksiyon Multi Turbo Fırın
Grill fonksiyonu
Programlanabilir dokunmatik dijital saat
Gizli pop-up düğme
Teleskobik tepsi rayı
Gri emayeli iç hazne
3 camlı soğuk kapak sistemi
1 standart tepsi + 1 derin tepsi + 1 yuvarlak tepsi + 1 krom kaplı iç ızgara
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 59,5 * 59,5 * 56,6

3500 Ankastre Ocak Özelliklerii

60 cm genişlik
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz emniyeti
Emaye ızgara
8 mm dayanıklı temperli cam
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 59 * 52 * 10,8

8611 Ankastre Davlumbaz Özellikleri

60 cm genişlik
500 m³/saat hava transferi
Dijital touch kontrol
3 ayrı emiş güç ayarı
2 Led lamba
Ses seviyesi 59 dBA
Bacalı/Bacasız kullanım
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 41 * 63 * 47
Ürün Değerlendirmeleri (0)

 Ankastre setler, modern mutfaklarınızın önemli bir parçasıdır. Bu setler, mutfak dolaplarının içine yerleştirildiği için mutfakta yemek yapmanız için size geniş bir alan bırakır. Ankastre set alırken aldığınız ürünün renginin mutfak dolapları ile uyum içerisinde olması gerekir. Eğer koyu bir renk mutfak dolabınız varsa siyah renkli tasarımıyla Simfer 8 Fonksiyon 80 Lt XXL Siyah Multi Turbo Dijital Ankastre Set ürününü değerlendirebilirsiniz. Simfer Dijital ankastre set, geniş hacmi ile kalabalık ailelerin kullanımı için uygundur.

Simfer Dijital Ankastre Set Özellikleri

Simfer dijital ankastre set içerisinde fırın, ocak ve davlumbaz bulunur. Simfer 7381 fırın, 80 litre hacme sahiptir. 8 farklı pişirme fonksiyonu vardır. İçerisinde 1 adet standart tepsi, 1 adet derin tepsi, 1 adet yuvarlak tepsi ve 1 adet krom kaplı iç ızgara bulunur. Gri emayeli iç hazneye sahiptir. Programlanabilir dokunmatik dijital saat özelliği vardır. 3 camlı kapak sistemi ile sıcağı içeriye hapseder. Dışarıdan eliniz cama değdiğinde elinizin yanmasını engeller. Gizli pop up düğmesi ile kolayca temizleyebilir, çocuklarınızın ayarlarla oynamasını engelleyebilirsiniz. Teleskopik ray sistemi sayesinde tepsinizin tamamını dışarıya çıkarmanıza gerek kalmadan yemeğin pişip pişmediğini kontrol edebilirsiniz. Grill fonksiyonu ile lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Simfer 3500 ocak, 60 cm genişliğindedir. Emaye ızgaraları temizlik açısından kullanım kolaylığı sağlar. Düğmeden otomatik ateşleme sistemi sayesinde tek elle ocağınızı yakabilirsiniz. Yemeğiniz taştığı zaman otomatik gaz kesme emniyeti devreye girer ve gazı keser. Simfer 8611 davlumbaz, 60 cm genişliğindedir. Dijital touch kontrolü ile kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. 3 ayrı emiş gücü sayesinde mutfakta oluşan istenmeyen kokuları engeller.

Simfer Dijital Ankastre Set Nasıl Temizlenir?

Yemek yaparken ankastre setinizdeki ocak, fırın ve davlumbaz kirlenir. Oluşan kirleri kurumadan nemli mikrofiber bir bez ile temizleyebilirsiniz. Simfer dijital ankastre seti temizlerken ürününüze zarar veren kimyasallardan uzak durmalısınız. Davlumbazın filtresini belli aralıklarla temizlemelisiniz. Böylece performansı düşmez ve kullanım ömrünü uzar. Simfer Dijital ankastre set, mutfakta vakit geçirmeyi seven herkesin tercih ettiği bir üründür. Geniş bir aileye sahipseniz, mutfakta sık sık yemek yapıyorsanız Simfer 8 Fonksiyon 80 Lt XXL Siyah Multi Turbo Dijital Ankastre Set tercih edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankastre set içinde neler var?

İkili ankastre set içerisinde ocak, davlumbaz ya da ocak, fırın bulunur. Üçlü ankastre set içerisinde ocak, fırın ve davlumbaz bulunur.

Ankastre renk seçimi nasıl olmalı?

Renk seçimini mutfağınızın sahip olduğu renkler belirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.