Ürün Değerlendirmeleri (3)

Simfer 4502 Turbo Beyaz Midi/Mini Fırın, 1400W, 45 Litre

Stok Kodu: M4502 TURBO
Yorumlar (3) / Yorum Yap
Barkod: 8699272855818
Kazancınız
531 ₺
3.188 TL
2.657 TL

45 litre
1400 W
6 fonksiyon turbo midi fırın
Yoğurt yapma fonksiyonu
Dondurulmuş gıda çözme özelliği
Tezgaha zarar vermeyen çift kat thermo taban
90 dakika programlanabilen ve pişirmeyi durduran mekanik saat
1 yuvarlak tepsi + 1 standart kare tepsi + 1 özel tasarım tel ızgara
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 59 * 47 * 33
Ürün ağırlığı: 12,65 kg

Yunus Emre Akkor Şef'ten Soğan Kebabı Tarifi

Ürün Değerlendirmeleri (3)

Fırınlar genel olarak büyük ebatlara sahip oldukları için mutfakta kendilerine özel alanlar gerekir. Simfer midi mini fırın ise, boyutları sayesinde klasik fırınlardan ayrılır. Böylece alan konusunda sizi zora sokmaz. Kolay bir şekilde tezgah üstünde konumlandırabilirsiniz. Simfer 4502 Beyaz 45 Litre Turbo Midi/Mini Fırın, 33 santim yüksekliğe, 59 santim genişliğe ve 47 santim derinliğe sahip bir üründür. Bu ölçüler, turbo fırın olarak üretilen bu ürünü tezgahın üzerine ya da masanın üzerine bile konumlandırabileceğinizi gösterir.

Turbo Fan Fonksiyonu ise Simfer Midi Mini Fırın Özellikleri

Simfer beyaz midi/mini fırın, sahip olduğu turbo özelliği sayesinde kullanıcılara önemli bir avantaj sunar. Turbo fan özelliği, ısının fırında eşit oranda dağılmasına yardımcı olur. Böylece yemeğin tüm kısımlarının aynı oranda pişmesi mümkün hale geliyor. Üstelik pişirme sürecine termostatlı ısı kontrol sistemi de yardımcı olur. Simfer midi mini fırın aydınlatma sistemine de sahip. Fırının içerisindeki aydınlatma detayı ile yemeğinizin durumunu kolayca takip edebilirsiniz. Simfer midi/mini fırın yoğurt yapma fonksiyonuna da sahiptir. Böylece ev yapımı yoğurtlar elde etmek daha kolay hale gelir. Dondurulmuş gıdaları için de Simfer midi mini fırın size yardımcı olur. Fırının özellikleri arasında dondurulmuş gıda çözme özelliği de bulunur.

Simfer Turbo Fırın Nasıl Temizlenir?

Simfer 4502 Beyaz 45 Litre Turbo Midi/Mini Fırın, kendini temizleme özelliğine sahiptir. Buharlı temizleme fonksiyonu ile hijyen konusunda da önemli bir alternatif sunar. Fırının tabanına su koyup fırın ile ısıttığınızda içeride kirler yumuşuyor ve daha kolay silinebilir hale gelir. Simfer midi mini fırın thermo taban ile üretilir. Thermo taban fırının tezgaha zarar vermesini önlemek için ürüne çift kat olarak yerleştirilir.

Sıkça Sorulan SorularYoğurt yapma özelliği nedir?


Simfer midi mini fırın üzerinde de yer alan yoğurt yapma özelliği, yoğurdun mayalanma süresini kısaltmak için devreye giren bir fonksiyondur.

Simfer midi/mini fırın hangi aksesuarlarla satılıyor?

Simfer beyaz fırın içerisinde 2 farklı tepsi ve bir tel ızgara bulunuyor. Tepsilerden biri standart kare tepsi iken, diğeri yuvarlak tepsi şeklinde sizlere sunuluyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.