Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3704 4 Gözü Gazlı +1 Wok Cam Ankastre Ocak, LPG Dönüşümlü, 70 cm, Siyah

Stok Kodu: 3704
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272862199
Kazancınız
1075 ₺
6.452 TL
5.377 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
70 cm genişlik ( 60 cm tezgahına monte edilebilir )
4 gözü gazlı, 1 gözü Güçlü Wok yanıcı
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz emniyeti
Emaye ızgara
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 69 * 52 * 11,8
LPG dönüşümü mevcuttur. (Ücretsiz)
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Mutfakta ankastre şıklığından vazgeçmeyenler için Simfer 3704 4g+1 Wok 70 cm Siyah Cam Ankastre Ocak ideal bir tercih olarak dikkat çeker. Siyah rengi ve elegant görünümü, işlevsel olması ve pratik temizliği ile oldukça güzel bir üründür. Simfer cam ankastre ocak tüm beklentilere cevap vermeye yönelik tarz ve özellikleriyle öne çıkar.

Simfer Cam Ankastre Ocak Özellikleri

4 gözü doğal gaz ile kullanılabilir. 1 gözü woklu pişirme özelliğine sahiptir. Çakmak kullanmaya gerek duymadan düğmeden otomatik ateşleme yapılabilir. Ankastre ocağın ızgaraları emayeden oluşur. Cam yüzeye sahip olduğu için kolay temizlenir. Otomatik gaz kesme emniyeti sayesinde hiçbir gaz kaçağına neden olmaz. 8mm kalınlığında sert camdan üretilmiştir. Bu nedenle yüksek sıcaklığa dayanıklıdır ve cam patlamalarını önler. Simfer cam ankastre ocak düğmeleri inox (paslanmaz) malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle paslanmadan uzun ömürlü kullanım sunar. 

Özel Wok Göze Sahip Simfer Cam Ankastre Ocak

Simfer cam ankastre ocak klasik ocaklar gibi 4 göze ek olarak bir de wok göze sahiptir. Bu wok göz sebzelerin vitamin değerlerini düşürmeden yüksek ısılarda pişirmeyi sağlar. Wok gözlü ocak çift ateş halkasına sahiptir. Çift ateş halkası ısıyı tencere ve tavaların tabanına eşit şekilde yayar. Bu şekilde tüm yiyecekler eşit olarak pişer. Simfer cam ankastre ocak sert sünger veya telle silinmediği, hafif nemli mikrofiber bezle silindiği takdirde uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Ayrıca yetkili bayiinizin önereceği özel cam ankastre ocak temizleme suyu ile temizlenmeli; çamaşır suyu ve bulaşık deterjanı gibi kimyasal temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır. Son olarak Simfer cam ankastre ocak üzerine tencere, tava gibi eşyaları koyarken hassasiyet gösterilmesi gerekir. Bu konulara dikkat edildiği sürece Simfer 3704 4g+1 Wok 70 cm Siyah Cam Ankastre Ocak uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Cihaz ölçüleri nelerdir?

Cihaz ölçüleri; derinlik 52 cm, yükseklik 11.8 cm, genişlik 69 cm'dir.

Kurulumu nasıl yapılır?

Ankastre ocakların kurulumu tezgaha gömülerek yetkili servis tarafından yapılır.

Simfer Cam Ankastre Ocak kaç gözlüdür?

Ankastre cam ocak 5 gözden meydana gelir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.