Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3655 Silver/Gri 4 Gözlü Cam Ankastre Ocak, LPG Dönüşümlü, 65 cm

Stok Kodu: MOA0-7-T3655-NG
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272867170
Kazancınız
891 ₺
5.352 TL
4.460 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
65 cm genişlik
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz emniyeti
Emaye ızgara
60 cm Tezgaha Monte Edilebilir
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 64,8 * 52 * 10,8
LPG dönüşümü mevcuttur. (Ücretsiz)
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Mutfakta ankastre ürün tercih edenler için Simfer 3655 4g 65 cm Silver Cam Ankastre Ocak ideal bir seçenek olarak öne çıkar. Şık ve zarif görünümü, az yer kaplaması ve temizlik kolaylığı ile oldukça işlevsel bir üründür. Silver Cam Ankastre Ocak tüm beklentileri karşılamaya yönelik tasarım ve özellikleriyle ön plana çıkar.

Simfer Cam Ankastre Ocak Özellikleri

Doğal gaz ile kullanılabilir. Simfer cam ankastre ocak irili ufaklı dört gözden meydana gelir. Düğmeden otomatik olarak ateşleme özelliğine sahiptir. Bir diğer özelliği emaye ızgaralar ve cam yüzeyinin kolay temizlenebilir olmasıdır. Ayrıca otomatik gaz kesme emniyeti sayesinde herhangi bir ateş sönmesi durumunda gazı hemen keserek emniyetli bir kullanım olanağı sağlar. Kırılmaya karşı dayanaklı sert camdan üretildiği için sağlamdır ve uzun ömürlü kullanım imkanı verir. Simfer cam ankastre ocak üzerindeki düğmeler inox (paslanmaz) malzemeden yapıldığı için hem görsel açıdan estetiktir hem de kalitelidir. Tüm ankastre ürünler gibi tezgaha gömülmesi gerekir. 65 cm ankastre ocak kullanabilmek için tezgah üzerinde buna uygun bir yer açılması gerekir.

Simfer Cam Ankastre Ocak Temizliği

Simfer cam ankastre ocak kullanırken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Bu detaylar arasında ilki Simfer cam ankastre ocak temizliğidir. Simfer ocak her ne kadar dayanıklı camdan üretilmiş olsa da sert sünger veya telle silindiği takdirde çizilme ve aşınma görülebilir. Bu da ocağın renginin matlaşmasına eski bir görünüm kazanmasına neden olur ve ömrünü kısaltır. Bu nedenle Simfer cam ankastre ocak hafif nemli mikrofiber bir bezle temizlenmelidir. Yetkili satıcıya danışılarak onun önerisi doğrultusunda edinilecek özel cam ocak temizleme suyu da kullanılabilir. Ancak çamaşır suyu, bulaşık deterjanı ve tuz ruhu gibi kimyasal temizlik ürünleri kullanılmamalıdır. Bu hususlara dikkat edildiği sürece Simfer 3655 4g 65 cm Silver Cam Ankastre Ocak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Cihaz ölçüleri nelerdir?

Derinlik 52 cm, yükseklik 4.2 cm, genişlik 65 cm'dir.

Kurulumu nasıl yapılır?

Tezgaha gömülmesi gerektiği için kurulumu yetkili servis tarafından yapılır.

Simfer Cam Ankastre Ocak dayanıklı mıdır?

Özel sert camdan üretildiği için dayanıklıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.