Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3537 4 Gözlü Silver/Gri Cam Ankastre Ocak, LPG Dönüşümlü, 60 cm

Stok Kodu: T3537
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272859076
Kazancınız
786 ₺
4.726 TL
3.939 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
60 cm genişlik
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz emniyeti
Emaye ızgara
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 59 * 52 * 10,8
LPG dönüşümü mevcuttur. (Ücretsiz)
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3537 4 Gözü Gazlı 60 cm Silver cam ankastre ocak; kolay kullanımı, şık görünümü ve bulundurduğu güvenlik önlemleriyle modern bir mutfağın olmazsa olmaz parçalarından biridir. Uzunlukları 520 mm ve 590 mm olan Ankastre Ocak için cam zemin kullanılır. Seçilen gümüş rengi mutfağınıza daha ferah ve estetik bir görüntü kazandırır. En güzel yemeklerinizi ancak tasarımından memnun olduğunuz bir mutfakta yapabilirsiniz. Simfer Cam Ankastre Ocak modern mutfağınız için ideal bir üründür.

Simfer Silver Cam Ankastre Ocak Teknik Özellikleri ve Artıları

Ankastre ocaklar genel olarak tezgah üstüne kalınlığı kadar yer açılarak yerleştirilir. Doğa dostu bir ürün olarak tasarlanmıştır. Yapımında kullanılan maddeler yüksek kalitedir. Zemini oluşturan cam yüksek ısılara dayanıklıdır. Teknik özellikleri sıralanacak olursa:

  • Ocağın Mevcut Göz Sayısı : 4,
  • Ürünün Rengi: Gümüş,
  • Ürünün Genişliği: 60 cm,
  •  Ürünün Uzunluğu: 52 cm,
  • Gaz Kesici Emniyet Tertibatı (FFD): Var,
  • Emaye Izgara: Var.

Ayrıca Simfer ocaklar on dört gün koşulsuz iade garantisi ve Türkiye'nin her ilinde ücretsiz evde kurulum hizmeti sunar. Kullanıcıların üründen elde edeceği fayda firma tarafından korunur. 

Simfer Silver Cam Ankastre Ocak Nasıl Kullanılır? ve Nasıl Temizlenir?

Ürünün zemini cam olduğu için temizlik sırasında bıçak, tel ve sert fırça gibi yüzeyi aşındıracak aletler kullanmamaya özen göstermelisiniz. Temizlik esnasında ocağın fişinin takılı olmadığına dikkat etmeli, ürünü temizlemeden önce kullandıysanız soğumasını beklemelisiniz. Ürünü temizlerken asit, gaz ve yanıcı olabilecek herhangi bir madde kullanmayınız. Ocak gözlerinin kanal ve kapaklarını nemli bir sabunlu bezle yıkayabilirsiniz. Bol su kullanmamaya ve gaz kanallarını tıkamamaya dikkat etmelisiniz. Kontrol düğmelerini ise ıslak bir bez yardımıyla silip kuru bir bezle kurulamanız yeterli olacaktır. Ocağınızın üzerine dökülen sirke, limon, kola ve benzeri alkalin içeren maddeleri kısa zamanda temizlemelisiniz. Dört gözü de aynı anda kullanmanızda bir sakınca yoktur ancak uzun süreli bir kullanım cama zarar verebilir. Camın üzerine kesici ya da ağır alet düşmemesine özen gösterdiğiniz takdirde Simfer 3537 4 Gözü Gazlı 60 cm Silver cam ankastre ocak uzun bir kullanım ömrüne sahip olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Evde kurulum hizmeti var mı?

Kapıda teslim seçeneğinin yanı sıra evde kurulum hizmeti de bulunur.

Ürünün garantisi var mı?

Simfer tarafından satışa sunulan ürünün iki yıl garantisi bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.