Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3525 3 Gözü Gazlı + 1 Wok Cam Ankastre Ocak, LPG Dönüşümlü, 60 cm, Siyah

Stok Kodu: 3525
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272857928
Kazancınız
1016 ₺
6.099 TL
5.083 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
60 cm genişlik
3 gözü gazlı, 1 gözü Güçlü Wok yanıcı
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz emniyeti
Kare döküm ızgara
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 59 * 52 * 10,8
LPG dönüşümü mevcuttur. (Ücretsiz)
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Siyah rengiyle kesintisiz bir şıklık sunan Simfer cam ankastre ocak, yüksek kalite anlayışının gözetildiği tesislerde, tüm ihtiyaçlarınız gözetilerek üretilir. Modern bakış akışının hakim olduğu, çevreye duyarlı üretim merkezlerimizde tasarımın yanı sıra ürünü en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak donanımlara da sahiptir. Simfer 3525 3g + 1 Wok 60 cm Siyah Cam Ankastre Ocak, siyah cam yüzeyi size temizlik kolaylığı sunarken, mutfağınızı şık bir şekilde tamamlamanızı da sağlar.

Simfer Cam Ankastre Ocak Modelinin Özellikleri

Doğaya duyarlı, modern tesislerde inovatif yaklaşımlarla üretilen Simfer ürünleri, yüksek kalite standartlarına sahiptir. Simfer cam ankastre ocak modeli de hem inovatif hem de şık bir şekilde tasarlanması nedeniyle kullanıcıların dikkatini çeker. Yüksek teknoloji le birlikte güvenli ve keyifli bir kullanım imkanı sunar. Simfer 3525 3g + 1 Wok 60 cm Siyah Cam Ankastre Ocak modelinin özellikleri şöyledir;

  • Ocağın genişliği 60 cm,
  • Toplam göz sayısı 4. 3G+ 1G Güçlü yanıcı Wok,
  • Ateşleme, düğmeden otomatik,
  • Otomatik gaz kesme emniyeti,
  • Kare biçimli döküm ızgara.

Simfer Cam Ankastre Ocak Modellerinin Avantajları

Otomatik gaz kesme emniyeti sayesinde, sıvı taşmaları olursa emniyet hemen devreye girer ve gazı keser. Güçlü wok ocağın çift halkalı alev sistemi ile yemeklerinizi hızlı bir şekilde, homojen ısı dağılımıyla pişirmenizi sağlar. Simfer cam ankastre ocağın yüzeyi kolayca temizlenir. Döküm ızgarası uzun süreli kullanım imkanı sunar. Mutfaktaki diğer ankastre ürünlerle uyum sağlar. Simfer siyah cam ankastre ocak yorumlarına göz atarak, kullanıcıların deyimlerinden istifade edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Simfer cam ankastre ocakla hangi tencereler kullanılır?

Gazlı veya elektrikli ocaklarda kullanılabilen tencereleri kullanabilirsiniz. Verimli bir kullanım için tencerenin çapının minimum 120 mm olmasına dikkat edilmesi gerekir. 

Cam ankastre ocak temizlik ve bakımı nasıl yapılır? 

Düzenli olarak temizlendiğinde ürünün kullanım ömrü uzayacaktır. Sabunlu, yumuşak bir bezle silip, kurulamanız yeterlidir. Ürünün hiçbir parçasını bulaşık makinesine atmamalısınız. 

Simfer cam ankastre ocak nasıl kullanılır? 

Simfer cam ankastre ocağınız, teknik servis kurulumu gerçekleştirdikten sonra kullanıma hazır olacaktır. Kullanım kılavuzunu okuduktan sonra, diğer ocaklar gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.