Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3509 3 Gözü Gazlı + 1 Wok Cam Ankastre Ocak, LPG Dönüşümlü, 60 cm, Beyaz

Stok Kodu: MOA0-6-T3509-NG
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272856419
Kazancınız
893 ₺
5.358 TL
4.465 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.


60 cm genişlik
3 gözü gazlı, 1 gözü Güçlü Wok yanıcı
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz emniyeti
Emaye ızgara
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 59 * 52 * 10,8
LPG dönüşümü mevcuttur. (Ücretsiz)
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer cam ankastre ocak, markanın yüksek kalite anlayışı doğrultusunda, modern tesislerde, titiz bir şekilde üretilmiştir. Doğaya zarar vermeden, çevreye saygılı tesislerde üretilen Simfer 3509 3G + 1 Wok 60 cm Beyaz Cam Ankastre Ocak, ürünü en iyi verimle kullanabilmenizi sağlayacak donanımlara sahiptir. Simfer ankastre ocak modeli, beyaz cam yüzeyi ile mutfağınızda estetik bir görünüm sağlarken, güven içinde damak zevkinize uygun yemekler yapmanızı kolaylaştırır. Mutfağınızı şık bir şekilde tamamlayan Simfer cam ankastre ocak, cam yüzeyiyle temizlik konusunda da kolaylık sağlar.

Simfer Cam Ankastre Ocak Modelinin Özellikleri

Modern tesislerinde yüksek kalite standartlarına göre üretilen tüm Simfer ürünleri gibi, Simfer cam ankastre ocak modelleri de inovatif ve kullanışlı olması sebebiyle sıkça tercih edilir. Şık tasarımı, teknolojik ve teknik özellikleri sayesinde hem güvenli hem de keyifli bir kullanım sağlar. Simfer 3509 3G + 1 Wok 60 cm Beyaz Cam Ankastre Ocak;

  • 3 gözü gazlı, 1 gözü woklu (2,5 Kw) yanıcıya sahiptir.
  • 8 mm kalınlığa sahip sağlam cam yüzeyden üretilmiştir.
  • Düğmeden otomatik ateşleme sağlar. 
  • Otomatik gaz kesme emniyeti ile güvenli kullanım sağlar. 
  • Izgara kısmı emayedir.
  • 60 cm genişliktedir. 

Cam Ankastre Ocakların Avantajları

Simfer yüksek güçlü wok ocağı, pişirme esnasında besin değerinin korunmasını sağlar. Wok tarzı tavalar için mükemmel pişirme sunar. Büyüklüğü sayesinde ateşin her tarafa eşit dağılmasını sağlar. Simfer ankastre ocak modelleri mutfağını eşsiz bir şekilde tasarlamak isteyenlerin beklentilerini karşılar. Beyaz rengi ve cam yüzeyiyle temizlik kolaylığı sağlayan cam ankastre modeli hakkındaki yorumları inceleyip, kullanıcı değerlendirmelerinden faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Simfer cam ankastre ocak temizliği nasıl yapılır?

Temizlikten önce, ürünün soğuması beklenmelidir. Soğuduktan sonra, çizici madde ya da aşındırıcı deterjan kullanmadan, sabunlu, yumuşak ıslak bir bezle silinip, durulanmalı ve kurulanmalıdır.

Simfer cam ankastre ocak montajında nasıl yapılır?

Simfer cam ankastre ocak, mutfak tezgahlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Tezgah kesim ölçüleri planlanırken ürünün boyutları dikkate alınmalıdır.

Simfer cam ankastre ocak patlar mı?

Simfer markasına sahip cam ankastre ürünler 8 mm’lik kalın bir camla üretilir. Bu sayede yüksek sıcaklıklar karşısında camın patlaması önlenir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.