Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3350 2 Gözlü Elektrikli Cam Vitroseramik Ankastre Ocak, 30 cm, Siyah

Stok Kodu: 3350
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272854118
Kazancınız
771 ₺
4.633 TL
3.861 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.


30 cm Genişlik
Dokunmatik Kontrol Paneli
Çocuk Emniyet Kilidi
1 Dual + 1 Standart, Hızlı Isınan (Hi-light) Ocak
9 Kademeli Sıcaklık Ayarı
Ürün ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 29,8 * 51,7 * 6,2
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Mutfağınızda lezzetli yemekler pişirebileceğiniz Simfer cam ankastre ocaklar modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Simfer 3350 2G Elektrikli 30 cm Siyah Cam Ankastre Ocak ile mutfağınız sıra dışı ve çarpıcı bir görünüme kavuşur. Simfer cam ankastre ocak, güvenli emniyet sistemi ile de konforlu bir kullanım sağlar.

Simfer Elektrikli Siyah Cam Ocak Özellikleri Ve Kullanımı

Simfer cam ankastre ocak, sadece yemek pişirdiği alanı ısıtır ve ısıyı tencerenin tabanında eşit şekilde dağıtır. Elektrikli cam ankastre ocaklarda pişen yemeklerin lezzetinden sıkça söz edilir. Simfer cam ankastre ocak ürünün diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • 30 cm genişliği ile yer kaplamayan şekilde tasarlanmıştır.
  • Dokunmatik, şık ve kolay kullanılabilir kontrol paneli ile 9 kademeli sıcaklıktan istediğiniz ısıyı ayarlayabilirsiniz.
  • 1 dual ve 1 Hızlı ısınan (Hi - light ) ocak gözü bulunur. Bu ocak gözünün sayesinde çok kısa sürede yemeğiniz hazır hale gelir.
  • Çocuk emniyeti ile tüm tuşları kilitleyebilir ve herhangi bir dikkatsizlikte zarar görmesine engel olabilirsiniz. 

Siyah Cam Ankastre Ocak Bakımı Ve Temizliği

Simfer 3350 2G Elektrikli 30 cm Siyah Cam Ankastre Ocak temizliğini ve bakımını düzenli yaparsanız , ocağınızda uzun yıllar lezzetli yemekler pişirip, sevdiklerinize sofralar hazırlayabilirsiniz. Temizlik yapmadan önce muhakkak Simfer cam ankastre ocak ürünün fişini prizden çıkarmalısınız. Yemek pişirirken üzerine sıçrayan yemek artıklarını fazla bekletmeden silerseniz ankastre ocağınızda leke kalmaz. Lekeleri çıkarmak için asla tel gibi sert alet kullanmamalısınız. Cam ocaklara özel temizleyici deterjanla silip daha sonra yumuşak bir bezle kurulayabilirsiniz. Şık tasarıma sahip, ihtiyacınızı karşılayacak bir ocak almak istiyorsanız , zengin ürün yelpazesiyle kaliteli ocakların olduğu Simfer cam ankastre ocağı tercih ederek gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Elektrikli cam ocak nedir?

Elektrik enerjisi ile çalışan üst kısmı camdan üretilmiş olan bir ocak türüdür.

Elektrikli Simfer cam ankastre ocak üzerinde kızartma yapılır mı?

Kızartma ve ısıtma yapılır. Yemeklerinizi kısa sürede pişirebilirsiniz.

Elektrikli ankastre ocaklar kendi kendine kapanır mı?

Aşırı ısınma denetimine sahiptirler. Aşırı ısınırsa veya kumanda panelinin üzerinde bir cisim yada sıvı olduğunda kapanır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.