Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3250 2G 30 cm İnox Domino Ankastre Ocak

Stok Kodu: 3250
Barkod: 8699272851766
3.000 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
30 cm genişlik
Düğmeden otomatik ateşleme
Otomatik gaz kesme emniyeti
Emaye ızgara

MOA0-3-3250-00.
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3250 2G 30 cm İnox Domino Ankastre Ocak gömme şeklinde kullanım için üretilir. Ankastre ürünler serisinde yer alan ikili ocak dar mutfaklarda işlevsel bir kullanımla buluşturur. Enerji kaynağı olarak doğalgaz kullanılan Simfer inox ankastre ocak 30 cm genişliğindedir. Yüzeyinde inox metal malzeme kullanılarak üretilen Domino ankastre ocak mutfağınıza estetik bir görünüm kazandırır.

Simfer Ankastre Ocak Özellikleri

Yerden tasarruf sağlayan işlevsel Simfer 3250 2G 30 cm İnox Domino Ankastre Ocak; tezgah ya da dolap içerisine yerleştirilerek kullanılır. Ölçüleriyle dar mutfaklarda ideal bir pişirme deneyimi sunan Simfer inox ankastre ocak iki gözlüdür. Enerji kaynağı olarak doğalgaz kullanılan ürün otomatik gaz kesme emniyetiyle güvenlidir. Biri büyük diğeri ise daha küçük göze sahip Domino Ankastre Ocak yüzeyinde ise inox metal malzeme kullanılmıştır. Simfer inox renkli ankastre ocak emaye ızgaralarıyla da dayanıklıdır. Düğmeden otomatik ateşleme yapılarak kullanılır. Ankastre ocak üzerinde yer alan düğmeler yemeğin türüne göre ısı ayarı yapılmasına olanak sağlar. Pratik ve güvenli kullanım özellikleriyle konfor sunar. Küçük aileler ya da tek yaşayan bireyler için kullanışlı Simfer inox ankastre ocak ile aynı anda iki farklı yemeği pişirebilirsiniz. 

Simfer Ankastre Ocak Nasıl Kullanılır?

Simfer inox ankastre ocak otomatik ateşleme sistemi ile çalışır. Gömme olarak kullanılan doğalgazlı ocağın kurulumunu ise Simfer yetkili servisleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. İki farklı gözüyle ihtiyaca cevap veren Simfer inox ankastre ocak ergonomik tasarımlıdır. Beyaz renkli inox yüzeyli Simfer ankastre ocak iki gözlü model kullanım sonrası kolaylıkla temizlenebilir. Mutfakta hijyenik bir şekilde kullanılabilen inox ankastre ocak konforla buluşturur. Dar alanlarda da işlevsel bir kullanım sunan doğalgazlı iki gözlü Simfer ankastre ocak yorumlarını inceleyerek, seçiminizi yapabilirsiniz. Yüzeyi metal inox malzeme kullanılarak üretilen Simfer ocak temizliğinde renk açıcı deterjan kullanmamaya özen gösterilmelidir. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Simfer İnox Ankastre Ocak Nasıl Temizlenir?

Kullanım sonrasında nemli bir bezle silinerek temizlenmesi yeterlidir. 

Simfer İnox Ankastre Ocak Kurulumu Nasıldır?

Dolap ya da mutfak tezgahına gömme olarak yerleştirilen doğalgazlı ocak kurulumu yetkili servisler tarafından gerçekleştirilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.