Ürün Değerlendirmeleri (2)

Simfer 3048 4 Gözü Gazlı Set Üstü & Ankastre Ocak, LPG Dönüşümlü, 60 cm, Beyaz

Stok Kodu: MOS0-6-T3048-NG
Yorumlar (2) / Yorum Yap
Barkod: 8699272864957
Kazancınız
735 ₺
4.413 TL
3.678 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
60 cm genişlik
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz kesme emniyeti
Emaye ızgara
Ankastre ve Set üstü olarak kullanılabilir
Ürün net ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 57,5 * 11 * 59,5
LPG dönüşümü mevcuttur. (Ücretsiz)
Ürün Değerlendirmeleri (2)

Simfer 3048 4 Gözü Gazlı Beyaz Set Üstü Ocak, mutfaklarda en lezzetli yemeklerin pişirilmesi ve en şık dekorasyonların oluşturulması için eşsiz avantajlar sunar. 60 cm'lik ocak panelinde 4 adet bek yer alır. Wok bek, küçük bek, orta bek ve büyük bek ile dilediğiniz yemeği en lezzetli şekilde hazırlayabilirsiniz.

Simfer 3048 4 Gözü Gazlı Beyaz Set Üstü Ocak Özellikleri ve Avantajları

Simfer 3048 4 Gözlü Gazlı Beyaz Set Üstü Ocak, sahip olduğu çağdaş ve yenilikçi tasarımıyla mutfaklara hem modernlik hem de fonksiyonellik kazandırır. Simfer set üstü ocak farklı özelliklere sahip farklı yaşam alanlarında konumlandırılırken mutlaka kullanım kılavuzunda belirtilen ölçülere uygun olacak şekilde hareket edilmelidir. Kullanım kılavuzunda belirtilen ölçüler, kullanıcının ürünü en verimli şekilde kullanabileceği standartlar esas alınarak hazırlanır. Bu standartlara göre 60 cm'lik seçeneklerde; ocağın önden düğmeli modeli için 58x51 cm'lik, ocağın yandan düğmeli modeli için ise 59x52 cm'lik alan gereklidir. Simfer set üstü ocakta 4 adet bek, kahve adaptörü, çok bek adaptörü, döküm ızgara ve emaye ızgara yer alır.

  • Ocaktaki Göz Sayısı: 4
  • Elektrik Uygunluğu : 220-240 V, ~ 50/60 Hz
  • Genişlik: 59, 5 cm
  • Boy: 57, 5 cm
  • Yükseklik: 11 cm

Simfer set üstü ocak, önden ya da yandan düğmeli şekilde kullanıcılara sunulur. Kullanım alışkanlıklarına uygun olacak şekilde model bu bağlamda tercih edilebilir. Cihaz set üstü cam ocak özelliktedir. Cihaz üzerine yerleştirilen bekler, yüksek verimli tecna beklerdir. Döküm ızgara ve emaye ızgaralar ile cihaz, en verimli enerji kullanımını gerçekleştirir.

Simfer Beyaz Set Üstü Ocak Nasıl Kullanılır?

Gaz bağlantısı tamamlanan ocak, kontrol panelindeki düğmeler ile açılıp kapatılır. Simfer set üstü ocak kullanılırken ocak üzerinde yer alan tüm aparatların doğru yerlerde ve tam oturmuş olduğundan emin olunmalıdır. Paneldeki düğmeler ile istenilen sıcaklık ölçüleri ayarlanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Simfer set üstü ocak parçaları nelerdir?

Modelde kontrol paneli, 4 adet bek, 2 adet adaptör, 2 adet ızgara yer alır.

 Simfer set üstü ocak nasıl temizlenir?

Ocak sabunlu bezle silinip ardından yumuşak bir bezle kurulanır. Cam yüzeylerin temizliğinde ise özel cam temizleme malzemeleri kullanılmalıdır. Gaz kanalları fırça yardımıyla temizlenmelidir. Plastik ve alüminyum parçalar kesinlikle bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır.

Simfer set üstü ocak kurulumu nasıldır?

Ocak için gaz ve elektrik bağlantısı gereklidir. Ocağın kullanılacak olan alana montaj işlemi gerçekleştirildikten sonra gaz ve elektrik bağlantısı sağlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.