Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3046 Set Üstü & Ankastre Cam Ocak, LPG Dönüşümlü, 60 cm, Siyah

Stok Kodu: MOS0-6-T3046-NG
Yorumlar (0) / Yorum Yap
Barkod: 8699272864940
Kazancınız
654 ₺
3.934 TL
3.279 TL

Sipariş ettiğiniz ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü açmadan 0850 201 03 52 Numaralı Çağrı merkezimizi arayarak Türkiye’nin her bölgesinde kurulum talebi oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
60 cm genişlik
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz kesme emniyeti
Emaye ızgara
Ankastre ve Set üstü olarak kullanılabilir
Ürün net ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 57,5 * 11 * 59,5
LPG dönüşümü mevcuttur. (Ücretsiz)
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Minimal ve zarif tasarımıyla modern mutfaklara kolayca uyum sağlayan Simfer cam ocak, 60 cm genişliği ile standart tezgah ölçülerine uygundur. Alt kasa dahil toplam yüksekliği 11 cm olan ürünün derinliği 57,5 cmdir. Parlak cam yüzeyi sayesinde tasarımıyla göz alan Simfer cam ocak mutfakta işinizi kolaylaştıran, güvenilir ve işlevsel özelliklere sahiptir. Aynı anda birçok işi yapmanızı sağlayan çok gözlü tasarımı, yüksek kalitede üretilmiş emaye ızgaraları ve kolay temizlenebilir cam yüzeyiyle Simfer set üstü cam ocak, mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya adaydır.

Simfer Cam Ocak Özellikleri

Simfer setüstü cam ocak, aynı anda kullanılabilen dört gözlü ocak tasarımına sahiptir. Yemek yaparken, çay demlerken, ocak üstünde yapacağınız diğer tüm işlerde Simfer cam ocak sizin için yeterlidir. Teknik özellikleri ve kullanım şekline ilişkin detayları ise şu şekilde sıralamak mümkündür:

  •  Yakıt tipi doğalgaz olup, ateşleme sistemi elektriğe bağlıdır. 
  • Ateşleme sistemiyle çalışan kontrol mekanizması ocağın yan tarafında bulunur. Kullanımı son derece kolaydır. 
  • Siyah renkli Simfer cam ocak ankastre şeklinde kullanılır. 
  • Özel bir wok gözü bulunmaz. 
  • Otomatik gaz kesme güvenlik sistemi mevcuttur. Sıvı taşması veya şiddetli rüzgar ile ateşin kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak gaz kesilir.
  • Kalın ve sağlam emaye ızgaralar mevcuttur.
  • Tecna Bek Takımı (yüksek verimli) bulunur.
  • Farklı ebatlardaki ocak gözleri sayesinde farklı büyüklükteki kaplarda yemek pişirme fonksiyonunu karşılar.

Simfer 3046 Siyah Setüstü Cam Ocak Kullanımı

Simfer cam ocak, aynı anda dört farklı yemeği pişirmenize imkan sağlar. Küçükten büyüğe dört farklı ebatta sunulan ocak çaplarının üstünde sağlam bir ızgara yer alır. Bu ızgara üstünde tencere, tava, cezve, çaydanlık gibi çeşitli araç gereçlerin içinde pişirme işlemleri gerçekleşir. Ocağın sağ tarafında bulunan kontrol paneli, kolay bir şekilde seçtiğiniz ocak gözündeki ısı ayarını değiştirip ayarlamanıza yardımcı olur. Cam yüzeyi kolay temizlenebilirlik açısından avantajlıdır. Ocak üstünde yer alan döküm emaye ızgaralar ise hem elde hem de makinede yıkanabilir. Mutfakta şık bir görünümle birlikte kullanım kolaylığı sunan Simfer cam ocak yemek pişirmeyi zevkli hale getirir. Siz de kullanışlı ve şık bir ankastre ocak arayışındaysanız, hemen sepetinize ekleyin!

Sıkça Sorulan Sorular

Cam ocak ne demek?

Cam seramik veya kristal camdan üretilen bir yüzeye sahip olan, temizliği kolay ve modern görünümlü ocaklardır.

Cam ocak patlıyor mu?

Cam ocak, bazı kullanıcı hatalarına bağlı olarak patlayabildiğinden kurulumunda uzman desteği alınmasına, ocağın monte edileceği alanda esneme payı için yeterli boşluk bırakılmasına ve kullanım talimatlarına uyulması gerekir.

Ocak alırken nelere dikkat etmeli?

Kaynak türüne göre gazlı veya elektrikli olarak satın alabileceğiniz ocaklar için gaz emniyet sistemine sahip ve kolay temizlenebilir olmasına dikkat edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.