Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3019 4 Gözlü Gazlı Inox Set Üstü Ocak, LPG Dönüşümlü, 60 cm

Stok Kodu: 3019 N
Barkod: 8699272851513
3.600 TL
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
60 cm genişlik
Monoblok Inox gövde set üstü ocak
Düğmeden otomatik çakmak
Otomatik gaz emniyeti
Emaye ızgara
Ürün net ölçüleri: (G*D*Y) (cm) 58 * 55 * 9
LPG dönüşümü mevcuttur. (Ücretli)

KURULUMSUZ
Ürün Değerlendirmeleri (0)

Simfer 3019 Bizote 4 Gözlü Gazlı Inox Setüstü Ocak, sabit ve döküm demir ızgaralara sahiptir ve yiyeceklerin kolayca kaymasını önleyerek pişirme işlemi için güvenli bir yüzey sağlar. Paslanmaz çelik malzeme, cihazın dayanıklılığını artırır ve kolayca temizlenebilir yüzeyi sayesinde temizliği de oldukça basittir. Bu model, aynı anda iki yemek pişirmenize izin verir ve pişirme kapasitesi oldukça yüksektir. Her bir brülörün gücü ayarlanabilir, böylece farklı pişirme yöntemleri için ideal sıcaklıklar sağlanabilir.

Simfer 3019 Bizote 4 Gözlü Gazlı Inox Setüstü Ocak Özellikleri

 Simfer inox setüstü ocak, gaz ile çalışır ve ocakların altındaki yanma üniteleri, cihazın sağ yan tarafındaki ana gaz vanasından açılıp kapatılabilen ayrı ayrı kontrol edilebilir kumanda düğmeleri ile çalıştırılır. Gaz kesme özelliği, alevin yanması durumunda gazın kesilmesini sağlayarak güvenliği arttırır. Cihazın özellikleri şu şekilde listelenebilir:

  • Göz Sayısı: 4.
  • Malzeme: İnox (Paslanmaz çelik).
  • Otomatik gaz kesme: Var.
  • Sabit ve döküm demir ızgaralar: Var.
  • Kolay temizlenebilir yüzey: Var.

 Simfer Inox Setüstü Ocak Avantajları

 Simfer inox setüstü ocak, birçok avantajı vardır. Bu avantajlar şu şekilde listelenebilir:

  • Gaz ocakları, ısınma ve soğuma süreleri daha hızlı olan bir ısı kaynağıdır. Bu nedenle, yemekleri daha hızlı pişirmenize yardımcı olur.
  •  Simfer inox set üstü ocak, inox malzemeden yapılmıştır, bu da temizliğini kolaylaştırır. Düzenli temizlikle, yüzeyinin parlaklığı korunur ve lekelerin oluşmasını önler.
  • Gaz ocaklarının ayarlanabilir ısı ayarları, yemeklerinizi daha kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. İhtiyacınız olan ısı seviyesine kolayca ayarlayabilirsiniz.
  • Elektrikli ocaklar güç kesintilerinden etkilenebilirken, gaz ocakları doğal gaz bağlantısı sayesinde elektrik kesintilerinden etkilenmez. Bu, pişirme işleminin kesintiye uğramasını önler.
  • Simfer Bizote 4 gözlü gazlı ocak, elektrikli ocaklardan daha az enerji tüketir, bu da enerji tasarrufuna yardımcı olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Simfer inox setüstü ocak tasarımı nasıldır?

Modern ve şık bir tasarıma sahip. Ocak, paslanmaz çelikten yapılmıştır ve parlak, göz alıcı bir yüzeye sahiptir. Yan alev önleyici özelliği, yanmış yemek kokusunu azaltmak için tasarlanmıştır.

Simfer inox setüstü ocak kullanımı nasıldır?

Ocağın düğmeleri ergonomik olarak tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır. Ocak ayrıca, gaz valfleri üzerindeki güvenlik mekanizmaları sayesinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Her bir gözün altında bulunan çıkarılabilir püskürtücüler, temizliği kolaylaştırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.